Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

Uživatelské recenze

Celkem 6184 recenzí

Stinin - Restaurant Inspiral
24. únor 2006 | 11:18

Inspiral nic moc, ale když jinde zavíraj i sem se dá zajít - ovšem pít zde pivo znamená připravit se na otřesný zážitek. Bernard je teda tak hnusnej, že vobčas nevítej, jestli to není jen obarvená voda. Hudba není můj vkus, ale zřejmě si své příznivce najde, fotbálek je plus, obsluha normální ale interiér je docela bídnej. Na druhou stranu, zas na zastávku je to blízko.


Stinin - Formanka
24. únor 2006 | 11:14

Celkem normální hospoda, nikdy jsem tam teda nepobyl déle než hoďku, takže se nám nestalo, aby nás šábli. Ale už jsem viděl i lepší podniky.


Stinin - Dominik
24. únor 2006 | 11:11

Dominik je dobrej zejména v létě na velké zahrádce. Pokud je více lidí, tak je to tady jak stvořený. Ale souhlasím, že ani obsluha, ani pivko teda žádnou světovou kvalitou nevynikaj.


Stinin - Archa
25. červen 2007 | 23:41

Archa, nebo my tomu říkáme Jäger, je dle mého názoru jedna z nejlepších kaváren ve městě. Fakt to není hospoda na to jít si tam dát pivko - ceny tomu odpovídají. Pokud však chcete někam na obchdoní jednání, tak tenhle podnik je svou kvalitou ten pravý. Mají dost stálou klientelu, obsluha příjemná. Pokud nevíte co s nějakou delší mezerou Archa je opět jedním z nejlepších míst na to si přečíst noviny, atd., páč v křesílkách se perfektně sedí. Jediným mínusem jsou skutečně ty vyšší ceny.

Edit 25.6.07 - už sem tam dýl nebyl. Jednou mě ale řádně nas.. obsluha, takže sem tento podnik s díky opustil. Sale to jistí...


Stinin - Amaretto Club
24. únor 2006 | 11:04

Amareto to rozhodně není podnik dle mého vkusu - obvzlášť tak po té půldruhé ranní už jako nic moc. A jít si tam dát pivko přes den, považuji za čirou lenost se odplazit do lepší hospody. Jediná zajímavá věc, kterou amareto disponuje je znalostní automat "Milionář", kde se hraje dost podobně jak v televizním milionáři, max. výhra je litr.


Stinin - 100dolla
24. únor 2006 | 10:57

Moje zkušenosti jsou jedině v tejdnu a to až po té co nás z jiných lokálů vyhazovali. Tady se přes tejden zavírá asi v jednu, takže taky nic extra. Pro lidi ve věku 20 a výše, kteří se nezapoměli v pubertě, to asi není zrovna super podnik. Hodně místa k tanci, ale málo k sezení. Už jsem viděl lepší music cluby.


Stinin - U Kohoutů
24. únor 2006 | 10:44

Hospoda vhodná tak pro štamgasty nad 40 a více a podle toho se skládá její složení. Nicméně pokud si chcete v centru dobře pošmáknout a v peněženka zrovna moc těžká není tak Kohouti jsou ten nejlepší podnik. Super polední jídla za lidovky - od 40 do 50 kč. K tomu pivko a do šedesáti korun se s obědem bez problémů vejdete.


Stinin - Belfast
24. únor 2006 | 10:39

Super hospoda, jen trochu malého rozměru, takže to chce místa zabrat včas. Ceny standartní, obsluha jen na baru je pro větší akce plus a navíc velmi příjemná. K tomu všemu ještě promítačka s plátnem, takže ani sprotovnímu fanouškovi tady nic neunikne. Celkově dobrej podnik.


Stinin - Šenk Na Parkánu
24. únor 2006 | 10:25

Dobrý podnik na pivko. Hlavně vynikající černý Kozlík za rozumnou cenu. Ale hodně často je narváno.


gambrmen - U Levých
21. únor 2006 | 21:56

Pred otevrenim, sportbaru Sladovnicka, byla hospoda "U Levejch" hojne vyuzivano studenty i pedagogy blizke elektro prumyslovky. Pres poledne se tu lze celkem levne najist, toci tu myslim nejen G10° ale i Plzen12°. Je zde fotbalek, kulecnik i sipky. V zadni casti se nachazi vyherni automaty.


Beny - Májovka
20. únor 2006 | 10:50

Kdo se rád podívá na sportovní přenosy v hospodě, bude spokojený. Navíc si zde může rovnou i vsadit na svého favorita. Malou nevýhodou velkoplošné projekce v zadní části podniku je blízkost stolu u zdi, na které se promítá. Ti, co sedí dále, se pak musí občas naklánět, aby neviděli jen hlavy pijanů před nimi.


Beny - Krčma u Krokodýlího Ocasu
27. září 2006 | 23:38

Odmyslím- li si lehce shnilé zdi, naivně zakryté např. obrazy, půllitr "ovoněný" Jarem a věčně zahulené prostředí, jedná se o celkem pohodový klubík.Hledáte řešení pro EET? Vyzkoušejte unikátní pokladní systém pro restaurace navržený zkušenými odborníky
z gastronomie.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz Pokladní systém EET

Možnosti inzerce zde