Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

Uživatelské recenze

Celkem 6155 recenzí

ambiente - Hemingway
26. únor 2006 | 12:13

Tak tento podnik je naprostá lahůdka - když vejdete, okamžite se ocitáte ve stylové hospůdce v některé z londýnských čtvrtí. Stějny jsou obloženy dřevěnými kazetami a výzdoba čítá mhoho obrazů. Pokud chcete mít výhled na veškeré dění a vychutnat si celkovou atmosféru, doporučuji posedět na vyvýšeném balkonku.


ambiente - Bar Sofie
26. únor 2006 | 12:06

Dost mrtvý podnik, ne zrovna moc všímavá obsluha, jsou zde i mnohem lepší "pivní bary."


Stinin - U Šenku
24. únor 2006 | 11:36

Jídlo celkem fajn, gambáč dvanáctka taky lahodná a za přijatelnou cenu, ale ta obsluha - nevím jaký výrazy použít, unylá, hrozná, nepříjemná, katastrofální, vopruz.................. A to se mi stalo poprvé, když nás v hospodě, nikoliv v restauraci přišel číšník tlumit, že jsme moc hluční, měl jsem chuť mu hodit půlitr na hlavu, ale dyž není kam a je to hned naproti univerzitě....


Stinin - Budvar Bar U Nováků
24. únor 2006 | 11:33

Jít sem na jídlo, nebo jen tak posedět je fajn. Hudební akci sem zde ještě radši nenavštívil. Pro mě je hlavním pozitivem, že v centru plzně se najde hospoda s Budějovickým pivkem, což je velké plus, když má člověk chuť na změnu a nechce Bernard, nebo lahváče:-)


Stinin - Pivoňka
24. únor 2006 | 11:28

Parádní podnik když se chcete potkat se spoustou nových mladých lidí. Obsluha pouze na baru v pohodě. Dost často narváno, parádní je sezení v úplně spodní části, tam jsou i velké stoly. Souhlasím, že WC je něco, co tomuhle podniku sráží hvězdu.


Stinin - Parlament
24. únor 2006 | 11:26

Podnik celkem ucházející. Pro drinky se chodí na bar, obsluha normální. Horší je, když není otevřená spodní část, tak nahoře k malým stolům se při více lidech hodně těžko vměstnává.


Stinin - Klub U Práce
24. únor 2006 | 11:22

Byl to super podnik, na konání velkejch akcí úplně špičkovej - bohužel už není. Od minulého čtvrtka skončil svůj provoz a že by tam točili lochotu jsem si nikdy nevšim.


Stinin - Restaurant Inspiral
24. únor 2006 | 11:18

Inspiral nic moc, ale když jinde zavíraj i sem se dá zajít - ovšem pít zde pivo znamená připravit se na otřesný zážitek. Bernard je teda tak hnusnej, že vobčas nevítej, jestli to není jen obarvená voda. Hudba není můj vkus, ale zřejmě si své příznivce najde, fotbálek je plus, obsluha normální ale interiér je docela bídnej. Na druhou stranu, zas na zastávku je to blízko.


Stinin - Formanka
24. únor 2006 | 11:14

Celkem normální hospoda, nikdy jsem tam teda nepobyl déle než hoďku, takže se nám nestalo, aby nás šábli. Ale už jsem viděl i lepší podniky.


Stinin - Dominik
24. únor 2006 | 11:11

Dominik je dobrej zejména v létě na velké zahrádce. Pokud je více lidí, tak je to tady jak stvořený. Ale souhlasím, že ani obsluha, ani pivko teda žádnou světovou kvalitou nevynikaj.


Stinin - Archa
25. červen 2007 | 23:41

Archa, nebo my tomu říkáme Jäger, je dle mého názoru jedna z nejlepších kaváren ve městě. Fakt to není hospoda na to jít si tam dát pivko - ceny tomu odpovídají. Pokud však chcete někam na obchdoní jednání, tak tenhle podnik je svou kvalitou ten pravý. Mají dost stálou klientelu, obsluha příjemná. Pokud nevíte co s nějakou delší mezerou Archa je opět jedním z nejlepších míst na to si přečíst noviny, atd., páč v křesílkách se perfektně sedí. Jediným mínusem jsou skutečně ty vyšší ceny.

Edit 25.6.07 - už sem tam dýl nebyl. Jednou mě ale řádně nas.. obsluha, takže sem tento podnik s díky opustil. Sale to jistí...


Stinin - Amaretto Club
24. únor 2006 | 11:04

Amareto to rozhodně není podnik dle mého vkusu - obvzlášť tak po té půldruhé ranní už jako nic moc. A jít si tam dát pivko přes den, považuji za čirou lenost se odplazit do lepší hospody. Jediná zajímavá věc, kterou amareto disponuje je znalostní automat "Milionář", kde se hraje dost podobně jak v televizním milionáři, max. výhra je litr.Hledáte řešení pro EET? Vyzkoušejte unikátní pokladní systém pro restaurace navržený zkušenými odborníky
z gastronomie.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz Pokladní systém EET

Možnosti inzerce zde