Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

Uživatelské recenze

Celkem 6144 recenzí

jaju - Jalta
17. září 2016 | 13:14

Pokud budete mít cestu na Slovany, tak se tomuto příšernému podniku sport and games (Jatlta) zdaleka vyhněte. Je to tam hrůza děj a běs. WC nemité, lokál hnus, obsluha otrávené a dosti zpomalená. Nedoporučuji vůbec nikomu!!!


Moni - Kalikovský Mlýn
12. září 2016 | 21:40

Dnes jsme byli na rodinné večeři. Jídlo celkem uslo, každopádně jsme si v 20:22 chtěli objednat jeste jeden zmrzlinový pohár s horkými malinami... Ale bylo nám řečeno, ze kuchyně vaří do 20:30 ( to nám slečna sdělila v 20:22) a ze pohár už nedostaneme (jako kdyby bylo těžký dat 4 kopečky zmrzliny do misky a ohřát maliny v mikrovlnce) . Takze za nás urcite nedoporučujeme. Nikde na stránkach neni uvedeno, ze by se vařilo jen do 20:30 a po Plzni je plno skvělých restauraci , kde si budou vážit hostů víc nez tady.


duda - Caffé Fellini
7. září 2016 | 19:27

Dnes cca v 17 hodin, s manželkou a vnukem. Přední terasa bez volného stolku pro tři. Nápis "Zadní terasa otevřena". Na pozdrav "Dobrý den"neodpověděla ani jjedna ze dvou zaměstnankyň za pultem, ani zaměstnanec- také za pultem. No nic, šli jsme na zadní terasu. Když ani po 5ti minutách nepřišel nikdo ze zaměstnanců se zeptat na na naše přání. Vstali jsme a odcházeli. U pultu jsem se zeptal: Na zadní terase neobsluhujete? Obsluhujeme..... nevěděli jsme, že tam jste... neviděli jsme vás... telefon na pana Vavříka nemáme.... a ve finále jsem se dozvěděl, že jsem drzý.

Fellini nikdy více!! Naštěstí vedle mají jiný přístup k zákazníkovi.


AndyvonPilsen - Potrefená Husa
23. srpen 2016 | 13:39

Ráda sem chodím. Jsou zde náznaky moderní gastronomie se skvělou obsluhou a výběrem několika druhů piv. Atmosféra je také pěkná, ale občas bývá pěkně narváno a bez rezervace, hlavně v pátek a v sobotu, si nesednete. Jinak vřele doporučuji.


AndyvonPilsen - Restaurant 12°
23. srpen 2016 | 13:35

Do restaurace 12 velmi ráda pokaždé zajdu. Mají tu docela velkou zahrádku, dobré jídlo a pivko. Obsluha je také velmi příjemná. Doporučuji!


AndyvonPilsen - U Salzmannů
23. srpen 2016 | 13:33

Salzmanni se zlepšili oproti předešlým létům. Moderní česká kuchyně s příjemnou atmosférou a rychlou obsluhou.


AndyvonPilsen - Rango
23. srpen 2016 | 13:29

Byli jsme s přítelem v této restauraci 2x. Ochotná a rychlá obsluha, výborné jídlo a pěkná atmosféra. Děkujeme.


AndyvonPilsen - Uctívaný Velbloud
23. srpen 2016 | 13:25

Dobré pivo, jídlo. Příjemná obsluha. Doporučuji.


AndyvonPilsen - Cafe bar Al Capone
25. srpen 2016 | 09:15

S kamarádkami jsme byly v tomto baru 19. 8. 2016. Obsluha i pití docela šlo, ale žádný zázrak. Ale byly jsme naštvaný z jiného důvodu. Kamarádka objednala sekt na přípitek. Číšník měl nehodu s tácem a všechny skleničky mu spadly z tácu i se sektem na zem. Sekt nám tedy musel vlastní vinou přinést znovu. Podával nám ho ve whiskových skleničkách a protože neměl další vychlazený, dal nám do toho nevychlazeného sektu led! Samozřejmě jsme zaplatili plnou cenu. Při placení na baru jsme se nestačily divit, co nám tam všechno bylo naúčtováno. Chtěly po nás zaplatit o cca 7 vín více než jsme vypily, o cca 4 džbány vody více a jedny brambůrky. Když jsme se ohradily, že v 8 lidech jsme 10 džbánů vody opravdu nevypily a ty vína taky ne, reklamace nebyla uznána. Nechtěli jsme se hádat a kazit si večer a tak jsme zaplatily a odešli. Byly jsme okradeni u pravého mafiána Al Capone! Asi si číšník potřeboval vynahradit ten rozlitý sekt... Kdyby měli registrační pokladnu, tak by si toto dovolit nemohl. Už nikdy Al capone!


sisa - Restaurant 12°
18. srpen 2016 | 09:23

Bohužel musím ohodnotit záporně.

Víno Fangalo, které si často v restauracích objednávám, tady rozhodně nechutnalo tak, jak má. Vzhledem k vysoké ceně bych očekávala jistou kvalitu, ale bohužel. Při placení se nám na našem účtu objevily položky, které si nikdo z naší skupinky neobjednával, které jsme ovšem museli zaplatit. A vrchol byl, když si číšník spletl účty, nechal mě zaplatit jiný účet se slovy, že mi pak rozdíl vrátí, samozřejmě už mi nic nevrátil!

Takže tuto restauraci navštívím leda tak po výměně majitele a personálu!


Aminomaster - U Rytíře Lochoty
16. srpen 2016 | 13:06

Měli jsme odtud večeři minulou sobotu a musím říct že to bylo naprosto příšerné. Jídlo jsme si brali s sebou, takže nebyla ani možnost jídlo reklamovat, nikdy bych za toto jídlo totiž nezaplatil.

Hamburger byl naprosto příšerný, maso úplně neochucené a nedopečené (místy skoro syrové), houska nebyla opečená, takže po chvilce rozmáčená že se to nedalo jíst ani příborem, uvnitř burgeru sladká chilli omáčka z flašky a kus neopečené slaniny. I ten nejlevnější burger od Bigburgeru je lepší něž toto. Kuřecí prso bylo taky neochucené, navíc nedopečené (bylo rozkrojeno napůl, takže nechápu jak si toho kuchař mohl nevšimnout), šťouchané brambory divně béžové. Celkové hodnocení: Jídlo celkem za 350 Kc na úrovni maximálně hotovky. Už nikdy víc


daniel62 - Na desítce
8. srpen 2016 | 19:44

Na desítku chodím pravidelně. Dnes, t. j. 8. 8. 2016 mě ale pořádně zklamala.

Nejde jim zde Wifi připojení a obsluha opravdu mizerná. Na otázku, proč nejde Wifi připojení mi obsluha(oplácaná nanda, která se nosí jako modelka)mi řekla,že to není její věc.

Na pivo jsem musel čekat 12 minut i když zda sedělo šest hostů a obsluha se zabývala svým mobilem a cpala se preclíkama. Jeden z hostů to nevydržel a musel si jít objednat na bar. Další host, který přišel, si musel sám uklidit stůl po předcházejících hostech.

pokud zde bude tato obsluha, tak návštěvu NEDOPORUČUJI !!!!


na začátek | «předchozí | Strana 4 z 512 | následující» | na konec

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Bazar Plzeň nabízí široký výběr kvalitního bazarového zboží. Zánovní bazar mobilů, ručního nářadí a další elektroniky.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz

Možnosti inzerce zde