Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

Uživatelské recenze

Celkem 6182 recenzí

mrkva - U Salzmannů
20. květen 2013 | 17:14

m psát, ale tentokrát mi to nadalo a chci se s vámi podělit o můj zážitek.

V úterý 14. 5. 2013 jsem na doporučení navštívil s kamarády restauraci U Salzmannů.

Rezervaci jsme neměli a tak jsem se trochu bál, aby tam bylo místo. Znáte to, úroveň služeb v restauracích obecně a během vypjatého času oběda zvlášť, bývá někdy ne podle našich představ. Někdy máte dokonce pocit, že svojí přítomností obsluhující personál otravujete. A po celkem nedobrých zkušenostech z některých restaurací v centru jsem se v duchu připravoval ?na všechno?.

Tentokrát jsem byl ale velice mile překvapen. Hned po příchodu se nám ochotně věnoval provozní, který nás usadil v zadní, nové části restaurace.

Ještě v zimě tam bylo jen wc, teď tu sedíte v hezkém, čistém a nezakouřeném prostředí.

Tento prostor je totiž kompletně nekuřácký (snad to bude brzy všude?kuřáci prominou):-)

Číšník Petr nám přinesl objednaná piva (mimochodem vynikající chuti a správné teploty i míry).

S jeho příjemným vystupováním ?starého mazáka? převzal naši objednávku a za pár minut mi servírka, jejíž jméno si už nepamatuji, přinesla tu neúžasnější svíčkovou na smetaně. Vřele doporučuji všem, kteří ji zde ještě neochutnali. Ostatní kamarádi taktéž s jídlem spokojeni. Kdybych se nemusel vracet do práce, jistě bych se k dalšímu ?tekutému zlatu? nadal přemlouvat. Pivečko mají opravdu skvělé. Jejich ?motto? na jídeláku nelže!

Je vidět, že když dělá hospodu někdo, který ví co a jak, je to hned vidět.

Návštěvu mohu vřele doporučit. Jen tak dál!


terezinka77 - Zulum Restaurace
16. květen 2013 | 10:11

Já Vám něco poradím vy chytráci co sem píšete ty žvásty o tom, že jste nedostali jídlo, jděte si tu práci zkusit sami, nevydrželi by jste ani půl hodiny, natož celé dny, jako třeba my, kteří v gastronomii také pracujeme, na tuto restauraci nemám jediný špatný názor, chodíme tam s partou kamarádů dost často, vždycky jsme se zde dobře najedli i napili a schodou okolností jsme vždy jedni z těch hostů, kteří dokážou pochopit, když má obsluha plnou hospodu a pití dostaneme o pár minut dýl, je to jen čistě o schovývavosti o ničem jiném :) a věřte že nepříjemnou obsluhu si děláte jen vy sami, zkuste se někdy místo těch Vašich kyselých xichtů na obsluhu usmát, výsledek bude zaručený!


ihonzisek - U Salzmannů
14. květen 2013 | 09:34

Včera jsem navštívili tuto restauraci s kolegy z práce a rozhodně musím říct, že už to není, co bývalo.

Obsluha byla docela rychlá a příjemná. Jídlo také celkem ušlo. Nicméně jsem nabyl dojmu, že za ty peníze to není nic moc.

Nejhorší překvapení nás čekalo druhý den v práci, kdy jsme zjistili, že poslední zůstavší "účastníci zájezdu" byli dost nevybíravým způsobem nataženi na účtu za jídla, která si obsluha evidentně nechala zaplatit dvakrát. Absenci elektronického účtu raději ani nezmiňuji.

Shrnutí je tedy takové, že tato restaurace víceméně ze setrvačnosti těží ze svého jména a také určitého "genia loci", který bezesporu pořád má.

Takže příště bacha při placení!

A nebo jít jinam...


Andýsek - Cortina
12. květen 2013 | 10:20

Interiér této pizzerie asi dvacet let úplně stejný. Obsluha dobrá a příjemná. Pizzu už jsem u nich dlouho neochutnala, ale dali jsme si žebírka ( teda asi to spíš byl bůček) ale masa pro tři ne -li pro čtyři osoby ( ve dvou jsme to nedali) ale strašně jsme si pochutnali.


Andýsek - Rozmarýn
12. květen 2013 | 10:15

Jídlo velmi dobré. Obsluha příjemná a prostředí taktéž. Dali jsme si pečená žebírka a byla vynikající.


Andýsek - Starobolevecká hospůdka
12. květen 2013 | 10:07

Včera jsem tam prvně vyrazila s kamarádkama. Obsluha v poho ( byla jsem upozorněna že někdy jsou tam slečny nepříjemné, ale byly normální). pivko velmi dobré, velký výběr. Jídlo úžasné ( jen škoda že grilují jen ve středu a v sobotu) přílohy taky velmi dobré ( mandlové krokety, opečený brambor, šťouchaný brambor s cibulkou atd. .. ne jako všude hranolky, ty si můžu dát u mekáče) a moc pěkné prostředí a krásná velká teráska. Můžu jen vřele doporučit :)


Tomáš - AKROPOLIS ŘECKÝ RESTAURANT
10. květen 2013 | 14:51

Stará Akropolis byla strašná. V "nové" jsem sice nebyl, ale to, že si provozovatel napíše sám na sebe recenzi, důvěru nevzbuzuje :( (jméno profilu uživatele CZ je stejné jako provozovatel na jejich webu...).


CZ - AKROPOLIS ŘECKÝ RESTAURANT
17. květen 2016 | 21:12

ŘECKÝ RESTAURANT AKROPOLIS Vás vítá v letní sezoně 2016. Venkovní terasa s dětským hřištěm je již otevřena. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Podělte se s námi také o Vaše názory a ohodnoťte naší restauraci.

Sledovat Nás můžete také na fb, instagramu a nebo ohodnit na tripadvisor.cz

Samozřejmostí jsou naše internetové stránky restaurant-akropolis.cz a email info@restaurant-akropolis.cz

S přáním dobré chuti - kolektiv restaurantu Akropolis. CZ


Kapřík - Club Skleník
5. květen 2013 | 11:36

Nově vylepšená hospůdka s překvapivě dobrým pivem, navíc rozšířena o novou a pěknou zahrádku (cca 40 míst) na klidném místě.


Annette - Vinárna Hrozen
4. květen 2013 | 08:58

Jednou jsme sem zašly s kamarádkou pro sudové víno, ale bohužel obsluha asi neměla o vínech ani páru. Chtěly jsme spíše sladší červené víno, místo toho jsme si domu odnesly asi to nejkyselejší, které jsem kdy měla.

Nicméně dala jsem tomuto podniku ještě jednu šanci, tentokrát i s posezením uvnitř vinárny a nemohu si stěžovat. Víno výborné a obsluha velice příjemná.


Annette - Tartelette
4. květen 2013 | 08:54

Naprosto vynikající podnik s naprosto vynikající nabídkou slaných a sladkých koláčů, krémových polévek a sendvičů. Jen doporučuji!

Nicméně již několikrát jsem narazila na obsluhu bez úsměvu, které jakoby vadilo, že ještě nemám vybráno.


Annette - El Cid
4. květen 2013 | 08:51

Byli jsme zde na "vánočním degustačním menu". Popravdě si u těchto voucherů často nejsem jistá, zda Vás opravdu kvalitně obslouží a naservírují porce, jako byste si platili chody zvlášť. Tady si jistá být mohu! Voucher zahrnoval 4 chody, kde jsme již po výborném předkrmu byli naprosto plní (a to jsme nabídli i kamarádům). Poté přišla na řadu obrovská porce hlavního chodu a na závěr ještě variace sýrů s bagetkou a čokoládový dezert.

Vše bylo naprosto vynikající, jen pro degustační menu toho bylo až až! Vřele doporučuji!


na začátek | «předchozí | Strana 37 z 516 | následující» | na konec

28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46

Hledáte řešení pro EET? Vyzkoušejte unikátní pokladní systém pro restaurace navržený zkušenými odborníky
z gastronomie.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz Pokladní systém EET

Možnosti inzerce zde