Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

Uživatelské recenze

Celkem 6182 recenzí

prusa - Šenk Na Parkánu
13. červen 2013 | 00:21

Velmi vstřícní při rezervaci, musím pochválit kultivované a příjemné jednání (opakovaně). Při poslední návštěvě (celý večer jinak OK) ale při placení nastal problém zaviněný obsluhou. Provozní se za obsluhu nicméně na místě omluvil a jeho jednání (na rozdíl od jednání obsluhy) bylo velmi korektní. Pivo výborné, za celý večer "jen" jeden podmírák cca 1cm = při tom frmolu asi akceptovatelné, tj. neřešil jsem, ostatní piva během večera byla v pořádku. Jinak v restauraci jsem byl během měsíce celkem 3x a krom výše uvedeného to bylo bez problémů. Pokud nastane problém, doporučuji řešit s provozním vedoucím, jinak si pečlivě sledujte svůj účet na stole zejména při placení, předejdete tak případným nedorozuměním. Každopádně, co se týče piva, je to jednička.


Terezička - Stará sladovna
11. červen 2013 | 15:11

V této restauraci jsem byla náhodou po delší době a byla jsem velmi mile překvapena. Obsluha příjemná a milá. Atmosféra úžasná opravdu jak ze středověku. Jídlo výborné. Dlouho jsem se tak dobře nenajedla. Měla jsem maso s pikantní omáčkou a omáčka byla opravdu pikantní což mám ráda. Sem se určitě brzo vrátím :)


jitulka - Vinárna Ořechovka
10. červen 2013 | 23:59

Ve vinárně se mi velice líbilo. Působila na mě příjemná atmosféra, milé a empatické vystupování obsluhy. Nejvíc jsem byla spokojená s výbornou kuchyní. Jídlo bylo dobře ochucené a velká porce. Doporučuji všem milovníkům jídla tuto vinárnu navštívit.


sim - Vinárna Ořechovka
29. leden 2014 | 19:37

Musím reagovat na email z 12.1. Nevim kde paní byla, ale s vinárnou Ořechovka jsme byli vždy spokojeni. Slečna servírka (krátké světlé vlasy),je vždy příjemná, milá a zákazníkům vyjde vstříc. Vinárnu navštěvujeme pravidelně a můžu jen chválit a vřele doporučuji.


Mocela - Vinárna Ořechovka
5. červen 2013 | 11:29

Obsluha šílená. Jídlo bez chuti. Nikdy více.


JanekP - Šenk Na Parkánu
4. červen 2013 | 13:20

O víkendu jsem tento podnik navštívil, protože jsem byl zvědavý na místní vyhlášené pivo. Pivo vynikající a asi nejlepší co jsem kdy měl možnost pít. Musím však konstatovat, že obsluha byla přímo tragická. Když už si teda to pivo nechají zaplatit 41,-- Kč za půllitr, proč mi neustále furt dokola nosí brutální podmírák? Po prvním jsem si říkal, že se spletli, ale když se to opakovalo, tak jsem si to vyfotila a pivo jsem reklamoval. Obsluha mi sice pivo vyměnila (spíš ho dotočila), ale potom mi donesla opakovaně podměrečné pivo. Navíc se mi nelíbí, že na hosty používají psychicky nátlakové metody ve stylu ještě jsi nedopil, už tu máš druhé pivo, tak pohni!

Cestou z Plzně jsem je ve vlaku s pánem, který zde v minulosti pracoval a ten mi tvrdil, že obsluha v restauraci není špatná, ale špatné je vedení, které toto toleruje a nikterak po obsluze nevyžaduje slušné chování. Škoda, restaurace tak trošku žehrá na to, že jsou svým pivem jediněční a že mají hostů dostatek.


MaFa - La Carreta
2. červen 2013 | 13:59

Restauraci jsme ze zvědavosti navštívili v pátek ve 22:00 h (tj. hodinu před oficiální zavíračkou) a překvapila nás velmi milá a komunikativní obsluha. Původně jsme šli pouze na drink, ale nechali jsme se přemluvit na ochutnávku mexické kuchyně. Papričky Jalapeňos byly velmi chutné a extrémně ostré (servírka předložila jídlo se slovy:,, Zítra si na nás určitě vzpomenete.´´ - a měla pravdu :-)). Dále jsme vyzkoušeli Frioles Charros, na předkrm obrovská porce.

Celkově atraktivní prostředí a ceny velmi rozumné.


MaFa - AKROPOLIS ŘECKÝ RESTAURANT
2. červen 2013 | 13:39

Restauraci jsme navštívili v pátek večer a zvolili posezení na kryté terase.

Prostředí čisté a příjemné

Obsluha milá a profesionální

Jídlo - čerstvé krevety na grilu byly velmi chutné, ale papričky Jalapeňos jako předkrm příliš nepálily.

PLNĚNÉ JEHNĚČÍ ROLKY S UZENOU PANCHETOU - velmi dobré a porce dostatečná.


nusowitz - Na Spilce
2. červen 2013 | 11:31

Měl jsem možnost navštívit podnik na finále Gambrinus ligy. Uznávám, že přeci jen to byly trošku více polní podmínky, než za běžného chodu restaurace, přesto některé věci jsou neakceptovatelné.

1) 1/2 Spilky byla rezervována pro projekci. Obsluha pouze na baru (dá se pochopit), nicméně v sestavě dvou silně protivných pinglů za pípou(když tě to Kamile nebaví, nedělej to) a obsluhy stolů (jídlo, odnos sklenic), která také ochotou nepřekypovala.

2) Jídlo je lepší průměr, avšak i ten dostanete jinde za podstatně méně a větší porci. Jediné, co se vyloženě nepovedlo, byla tlačenka.

3) Technické vybavení podniku. Hospoda nabízí wifi, ke které se prostě nepřipojíte, signál MT uvnitř není (aspoň Vodafone), což již dnes při vůli a ochotě řešit lze. Kvalita projekce byla jednoduše strašná, trhaný rozplizlý obraz, který by trumfla i stará TESLA Rubín.

Uznávám, že hodnotit vybavení podniku, které drtivá většina ostatních nemá, je trochu nefér. Na druhou stranu, pokud něco inzeruju, že fungovat bude, že jsem jedna z TOP plzeňských hospod, tak by se nemělo stávat, že něco standardně nefunguje (od minulé návštěvy před cca 2 roky se nezměnilo nic) a už vůbec by se nemělo stát to, že na zákazníka bude protivnej a drzej personál.


bc.plzen - Zulum Restaurace
2. červen 2013 | 05:35

Katastrofa - navanulé maso, obsluha si nevšímá, že nemáte co pít. Když už chcete platit, musíte si pro obsluhu dojít... Poloprázdná hospoda ale servírka je někde zalezlá...

Ceny ovšem astronomické


LucieBlaž - El Cid
1. červen 2013 | 20:29

Naprosto dokonalá restaurace, báječná obsluha a podnik, kde mi nevadí dát za kvalitní jídlo větší peníz. Stojí to za to. :)


LucieBlaž - Rango
1. červen 2013 | 20:22

Chodila jsem několikrát za rok, ale poslední tři návštěvy mě zklamaly a už nepřijdu. Přes obědy zde pobíhá od baru do výtahu nějaká "sekretářka, úřednice?" - prostě širší slečna v civilu, která očividně nikdy nedržela více jak jeden talíř na dvě ruce. Působí poněkud arogantně a nešikovně - nemá tam prostě co dělat. Zdravit také neumí. Natož nás usadit, nebo říci, že se nevejdeme. A jídlo si myslím, že je co půlroku menší a menší, horší a horší a dražší a dražší..

Plus stále padající wifi, příšerná hudba.

Škoda - prostory jsou nádherné a obsluha (Ti opravdoví číšníci) příjemní a očividně z oboru.


na začátek | «předchozí | Strana 36 z 516 | následující» | na konec

27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45

Hledáte řešení pro EET? Vyzkoušejte unikátní pokladní systém pro restaurace navržený zkušenými odborníky
z gastronomie.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz Pokladní systém EET

Možnosti inzerce zde