Restaurace ČR

Hospody a restaurace Plzeň - PilsnerPubs je katalog pohostinských zařízení, klubů, restaurací a hospod v Plzni. V naší databázi si můžete snadno vybrat Váš oblíbený podnik podle hodnocení a uživatelských recenzí. Možnost vyhledávání dle piva, druhu kuchyně, dle okresu, lokality nebo kraje. Možnost řazení dle hodnocení.
Hospody a restaurace Plzeň


Registrace | Zapamatovat

Možnosti inzerce zde

Uživatelské recenze

Celkem 6157 recenzí

lantash - ZLOMENEJ KOZEL
5. srpen 2015 | 14:28

Jednoznacne jeden z nejlepsich novych podniku v Plzni. Skvele toci pivo, rezane je opravdu rezane (rozdelene na pul). Kuchar naprosto genialni, vari uplne skvele. Doporucuji zajit na poledni menu nebo na patecni tematickou akci. Jedina nevyhoda je, ze vecer nevari, respektive jen v patek.


milde - Plachetnice
1. srpen 2015 | 11:15

ve čtvrtek tatarak přes slevomat.. totalni humus.. vubec nechapu jakej kuchar muze udelat takovejhle HNUS.. hneda kaše pocybne chuti... ale to nejlepsi je az dnes .. od patku na blití, o průtokači z (_! _) ani nemluvě.. pivo na prd.. na zachodech totalni bordel.. nikdy víc..!!!!!


Zbyšek - Restaurace U Trpaslíka
31. červenec 2015 | 15:02

"Inspekce uzavřela už 140 obchodů a restaurací" mimo jiné i podnik U Trpaslíka. Někteří píšete, jak nechápete kritiku zde přispívajících a jak jste si s rodinou pochutnali. Nevím, ale podle fotky kuchyně na novinkách.cz to musela být vážně lahůdka :)


TheComedian1983 - Restaurace U Trpaslíka
22. červenec 2015 | 17:09

Jídlo bída s nouzí, pivo tam nemaj (:D), obsluha nepříjemná a něco tam divně smrdí.....


TheComedian1983 - Restaurace Slovany
22. červenec 2015 | 17:06

Na to, že je to jídelna tak tam mají ceny jako v podniku s obsluhou. Kdysi se tam dalo alespoň solidně najíst, ale nyní je to peklo. Předražené blafy na úrovni školní kuchyně. A úžasně oprsklá paninka co čepuje pivo. Slovany jsou na obědy obecně tragedie, ale Chválenda je nejhorší ze všech.


TheComedian1983 - Pivnice Sladovnická
22. červenec 2015 | 16:58

Temná sluj.

Během oběda jsme chtěli jít na terasu, ale prý je otevřená od tří. Aha. Chytré.

Jídlo horší průměr, čekáte na něj půl dne, pivko docela ušlo. Obsluha normální.


AndyvonPilsen - Pizzerie & Restaurant Riegrovka
16. červenec 2015 | 23:20

S přítelem jsme zašli do této pizzérie. Objednali jsme si pizzu Sicilianu a chtěli jsme menší změnu. Místo sýru mozzarela jsme si objednali parmazán s extra italskou šunkou. Vše bylo v pořádku do té doby, než jsme zaplatili. Na účtence jsme si všimli příliš vysoké ceny. Koukli jsme se na účtenku a zjistili jsme, že nám účtovali 30 kč za šunku (což bylo v pořádku), ale co nás naštvalo, byla cena za parmazán. Za ten si účtovali 80 kč! Když jsme cenu parmazánu reklamovali, bylo nám řečeno, že mozzarelu tam nedali, ale účtovali jí a k tomu nám extra zaúčtovali 80 kč za 30 g parmazánu. A ke všemu si prý za změnu surovin automaticky účtují 30 kč. Nic z toho (80 kč za parmazán, 30 kč za změnu surovin) uvedeno v ceníku nemají a tak i podle obchodního zákoníku by nemělo být ani účtováno. Když jsme chtěli nějakou nápravu, bylo nám pouze nabídnuto, že nám můžou dát pouze tu mozzarelu, kterou jsme sice zaplatili, ale na pizze nebyla. Doma jsme zjistili, že nám ty šmejdi dali eidam! Takže bych se ani nedivila, kdyby všechny druhy sýrů na pizze byly namixovaný s nejlevnějším sýrem eidamem. Tuto restauraci opravdu nedoporučuji. Jen Vás okradou!


Cestovatel - SiCaffé Isis
16. červenec 2015 | 00:47

Na doporučení dnes navštíveno při služební cestě kolem. Obsluha mi příjemná nepřišla a o věhlasné kvalitě ochutnaných dortů, jak propagují na svých stránkách, nemohla být řeč. Kavárna (cukrárna) se snaží tvářit jako lepší podnik, ale cena za dorty mi přijde nadsazená, zvlášť když vedlejší stoly nebyly sklizené od špinavého nádobí a venku se povalovala spousta vajglů.

Jediné, co můžu pochválit, je dobrá cena za kopečkovou zmrzlinu (v porovnání k množství a chuti). Celkový dojem špatný, příště opakovat nebudu.


albert - Inkognito
11. červenec 2015 | 14:06

Čo bolo, to bolo...


albert - U Mansfelda
11. červenec 2015 | 13:17

Jedno z mála míst, kde pohostinství rozumí. Mohu jen doporučit.


albert - Měšťanská Beseda
11. červenec 2015 | 10:38

Laxní obsluha, ale pozitivem jsou velké stoly s dostatečným počtem zásuvek. Pro práci vlastně ideální, díky rychlosti obsluhy výrazně levnější, než kancelář. Kavárnou jak má být bych to ale nazýval jen s velkou dávkou fantazie :)


albert - Anděl
9. červenec 2015 | 15:36

Je smutné, že se v této léty zavedené kavárně rozmáhá volbou špatného personálu kavárenský fašismus. Drzost a arogance některých obsluhujících eskalující až k otevřenému konfliktnímu jednání se stálými zákazníky je zarážející. nezbývá než doufat, že vedení zjedná nápravu a Anděl se vrátí na seznam kaváren vhodných k pracovnímu jednání i večernímu posezení.


na začátek | «předchozí | Strana 10 z 514 | následující» | na konec

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Hledáte řešení pro EET? Vyzkoušejte unikátní pokladní systém pro restaurace navržený zkušenými odborníky
z gastronomie.

Restaurace Uctívaný Velbloud Pizza Plzeň ZápadočeskýDeník.cz Pokladní systém EET

Možnosti inzerce zde